Радио Милева

Преслатко златокосо момченце: Еве го синчето на Џејсон Статам и Роузи Хантингтон Вајтли (фото)

Преслатко златокосо момченце: Еве го синчето на Џејсон Статам и Роузи Хантингтон Вајтли (фото)
foto:profimedia

Манекенката Роузи  Хантингтон Вајтли ретко објавува фотографии од нејзиниот семеен живот и досега никој  не успае да го види малиот  Џек Оскар кој го доби во врската со познатиот и згоден акционен актер Џејсон Статам.

Иако убавата мајка се обиде да го скрие  идентитет на својот единец од јавноста, вредните папараци ги фотографираа во прошетка во Лос Анџелес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

Првата реакција на фановите беше дека Џек е комбинација од родителите и тој ги зел најдобрите физички квалитети на двајцата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @celebritykidmix on

Останува да почекаме и да видиме дали наследникот ќе оди на стапките на својот татко или можеби по манкенските на неговата мајка.