Радио Милева

Преслатко видео на Енрике Иглесиас со близнаците (видео)

Преслатко видео на Енрике Иглесиас со близнаците (видео)

Иако  во светот е познат како латино заводник, пејачот Енрике Иглесиас најдобро се чувствува во улога на татко.

Иако тој и неговата сопруга, тенисерката Ана Коруников не ги покажуваа близнаците во јавност, сега тоа го прават почесто и ги објавуваат на социјалните мрежи.

Момчето Никол и девојчето Луси се вистински ѕвезди на Инстаграм.

Пејачот објави видео на кое децата се смеат, а пејачот ги засмејува.

Tough audience to entertain 😂🦃

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on