Радио Милева

Преслатка: Погледнете како изгледаше Милена Антовска во детството (фото)

Преслатка: Погледнете како изгледаше Милена Антовска во детството (фото)
фото:милена антовска станковска/инсатграм

Таа важи за една од најубавите и најатрактивните водителки во земјава, а кога не е на талевизија, Милена Антовска-Станковска, одлично се снаоѓа и во улога на модел.

Најчесто тоа го прави на социјалните мрежи, секојдневно предложувајќи им на дамите модна комбинација што ја има на себе.

Нема ден да помине, а Милена да ја нема на Инстаграм, а овој пат сакаше да објави нешто поразлично, веројатно евоцирајќи спомени од детството.

Имено, таа покажа фотографија на која е малечко девојченце со фризура со шишки, баш кави што направи неодамна.

Дали би ја препознале оваа слатка мала дама?

Останати вести од Радио Милева