Радио Милева

Препотената Хали Бери ја крена маичката по вежбање: Актерката во шестата деценија е гром (видео)

Препотената Хали Бери ја крена маичката по вежбање: Актерката во шестата деценија е гром (видео)
фото:хали бери/инсатграм

Актерката Хали Бери повторно го запали Инстаграм.

Објави видео снимка, а сите коментираат дека изгледа дури 25 години помлада –изгледа брутлно.

Хали има 53 години, но нејзиното тело дефинитивно одбива да остари- погледнете само колку е витка и како изгледа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Неодамна таа објави кратка снимка на која го покажува својот ултра затегнат стомак и совршените стомачни мускули, а навистина е неверојатно дека тоа и оди така беспрекорно на таа возраст.

Останати вести од Радио Милева