Радио Милева

Прекинато снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ во солзи го напуштила студиото

Прекинато снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ во солзи го напуштила студиото
фото: Ненад Вујановиќ

Во емисијата „Ѕвездите на Гранд“ често имаме прилика да гледаме кавги меѓу членовите на жирито, посебно меѓу Вики Миљковиќ и Јелена Карлеуша.

Вики неколку пати истакна дека мисли дека останатите членови на жирито имаат нешто против неа, а на последното снимање ситуацијата ескалирала.

Како што пренесува „Скандал“ на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ жирито ја изнервирале Вики што таа во солзи го напуштила студиото.

фото: принтскрин/јутуб

Меѓутоа, молбите на фолкерката останале неисполнети, па кавгата станала жестока и Миљковиќ истрачала во солзи, а снимањето било прекинато.

Сепак, кога Миљковиќ се смирила снимањето продолжило.

Останати вести од Радио Милева