Радио Милева
рај за очи

Префинето и со вкус: Ѕирнете во домот на Сузана Гавазова (фото)

Префинето и со вкус: Ѕирнете во домот на Сузана Гавазова (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/сузана гавазова

Сузана Гавазова заедно со нејзиното семејство односно сопругот Јасмин и ќеркичките живееше во Шведска, но фолкерата се врати во Македонија која многу и недостигаше.

Уште додека со сопругот и децата живееше во странство, таа за медиумите изјавуваше дека не се навикнала да живее таму и дека посакува да си се врати во својата татковина.

Откако е во Македонија, Суза постојано работи на музичка кариера, а ни коронавирусот не ја спречи пејачката да ја издаде својата нова песна „Прстен несуден“.

Таа е доста активна на социјалните мрежи, па често ги информира своите следбеници за нејзините новитети или пак знае да почести со некоја секси и провокативна фотографија на која собира голем број на лајкови.

Меѓутоа, деновиве Сузе го покажа нејзиниот луксузен дом.

Имено, пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ објави фотографија од нејзиниот дом кој е уреден луксузно и по нејзин вкус, а во кој преовладувата боја.

„Домче мило домче“ напиша пејачката на фотографија на која нејзините ќерки позираат од дневната состојба.

фото: принтскрин/инстаграм/сузана гавазова

Ќе се согласите дека домот на Сузе изгледа префинето и со вкус.

Останати вести од Радио Милева