Радио Милева
Јасен став

„Правда за вистина“: Додека неговиот брак со Северина е топ тема, Игор Којиќ се огласи со брутална порака (фото)

„Правда за вистина“: Додека неговиот брак со Северина е топ тема, Игор Којиќ се огласи со брутална порака (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

Бракот на Северина и Игор Којиќ е тема за која деновиве доста се шпекулира во јавноста.

Со месеци, овој пар не се огласува кога станува збор за статусот на нивниот брак и тие живеат одвоено, Северина во Хрватска и Игор во Србија.

Деновиве се шпекулираше за наводната нова врска помеѓу Северина Којиќ и сопственик на винарија.

Игор сега објави порака на Инстаграм која ги заинтригира неговите следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)


“Дискутирање на полувистини е како убивање комарци на образ. Може и може да не ги убиете, на крајот е сигурно дека ќе се ошамарите. Правда за вистината”, напиша тој.

Останати вести од Радио Милева