Радио Милева

Прати поздрав од Веленсија: Вака Ноне Неделковска ужива во летото (фото)

Прати поздрав од Веленсија: Вака Ноне Неделковска ужива во летото (фото)

Летниот период најмногу го користеме за да одмориме и да ги наполниме батериите.

Секој за себе бира како и каде ќе одмора, некој на плажа, некој на планина, некој на некое егзотично патување.

Така беше и со некогашната македонска пејачка, Ноне Неделковска која уживаше во убавините на прекрасната Шпанија, поточно Валенсија.

Иако таа долго време не е дел од музичката сцена, сепак во медиумите може да прочитаме вести за активностите на Неделковска.

фото: инстаграм

Ноне посети неколку атрактивни туристички места во Веленсија, а со тоа се пофали на социјалните мрежи.

Happy me 😊 #spain🇪🇸 #valencia #happytravels #smileface

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

Таа на Инстаграм објави фотографии од својата прошетка, а доби коментар да се врати во Македонија и да му се врати на пеењето.

Beautiful Valencia #happytravels #spain🇪🇸 #beautifuldestinations

A post shared by Bonnie 🇲🇰 (@nona.bonnie) on

Останати вести од Радио Милева