Радио Милева
бикини еротика

Познатите Србинки се соблекоа: Бујни однапред, сочни одзади, го запилија Инстаграм (ФОТО)

Познатите Србинки се соблекоа: Бујни однапред, сочни одзади, го запилија Инстаграм (ФОТО)

Српските актерки, пејачки и водителки спасот од високите температури го најдоа покрај вода каде ги истакнаа своите згодни тела во бикини.

Познатите дами ги минуваат топлите летни денови крај базенот или на морскиот брег, но не ја пропуштаат можноста да фотографираат и со своите згодни тела  да се пофалат на социјалните мрежи. Бујни однапред, сочни одзади, го запилија Инстаграм…

Ана Михајловски е позната како поддржувач на здравиот живот и сака да го користи слободното време за вежбање. Водителката го донесе своето тело до совршенство иако е мајка на три деца.

Ана сподели со обожавателите на Инстаграм фотографииво црно бикини и црно-бел, едноделно костим за капење. Ги остави своите следбеници без здив со својата линија.

Ана Севиќ ова лето се изнаужива! Пејачката повторно се одмара, овој пат на јахта, и за таа прилика избрала сино бикини кое ги истакнува нејзините облини. Испакнатите гради, како и нејзиниот заоблен задник, ги заслепеа  фановите кои ја опсипаа со комплименти. Наметната со нсветло сина наметка, дека е задоволна од својот изглед, покажува и нејзината насмевка.

Очигледно, Маја Беровиќ не ја вознемири инцидентот од пред неколку дена, па реши да ги искористи овие последни жешки денови за да ги наполни батериите.

Пејачката се разладува покрај базенот, а ексцентричното бикини и прилега совршено.
Додека лежеше на огромната гума, Маја  им остана во мислите на нејзините обожаватели.

Бојана Рајиќ замина на годишен одмор со своите деца. Поранешната манекенка беше сликана во бела тесна и кратка комбинација и ги покажа тенките долги нозе и извајаниот задник.

Јадранка Барјактаревиќ облечена во бикини со леопард принт позираше во предизвикувачка поза, истакнувајќи ги напрчениот задник.

Фолк пејачката позираше заедно со една свија пријателка, која иако непозната исто така собра многу комплименти.

Останати вести од Радио Милева