Радио Милева

Познатиот рапер ја побара својата сакана за сопруга среде концерт

Познатиот рапер ја побара својата сакана за сопруга среде концерт
фото: принтскрин/инстаграм

Познатиот рапер сношти настапуваше во Белград, а оваа прилика ја искористи за еден неочекуван гест.

Младиот рапер  на концертот кој се одржа пред Собранието на Република Србија ја побарала својата девојка Оливера за сопруга.

Раперот ја повика својата сакана на сцена и пред присутните ја побара за своја сопруга. Девојката на Вук кажа „да“, а публиката со овации ги поздрави и им се радуваше на нивната среќа.

Раперот на социјалните мрежи го објави овој момент, а овде погледнете како изгледаше.

Останати вести од Радио Милева