Радио Милева

Познатиот рапер и пратил порака на Дара Бубамара откако на социјалните мрежи осамна експлицитно видео

Познатиот рапер и пратил порака на Дара Бубамара откако на социјалните мрежи осамна експлицитно видео
фоѕо: стар

Откако на социјалните мрежи се појави експлицитно видео на кое се задоволува со сексуална играчка, се огласија многу познати личности.

Меѓу нив и раперот Вук Моб кој и пратил порака на познатата пејачка.

 

View this post on Instagram

 

😈😈😈🥰 @marina___simic @makeupdespot @zoransekicki @infinity___production

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„На Дара веднаш и пратив гласовна порака и кажав дека девојка, жена, но дека се ќе оставам само да се јави“ изјави познатиот рапер за „Ексклузив“.

За потсетување, раперот е слободен и нема девојка, па се е можно.

Останати вести од Радио Милева