Радио Милева
Целосно прородно

Познатата „плус-сајз“ манекенка позираше гола, но сите забележаа еден детаљ кој не им се допадна (фото)

Познатата „плус-сајз“ манекенка позираше гола, но сите забележаа еден детаљ кој не им се допадна (фото)
фото:инсатграм

Плус сајз манекенката Ешли Греам 33-годишниот роденден го прославила на излет во природа со своето семејство, а за време на одморот објавила фотографија од кадата.

На неа Ешли е гола, а внимание привлекле нејзините влакна под пазувите.

фото:инсатграм

Греам со оваа фотографија, на која нема шминка, сакала да ја нагласи природната убавина на жените.

Претходно сподели фотографија на која го дои својот 9-месечен син Исак.

Додека на снимањата е гламурозна и средена до последниот детаљ, манекенката во слободно време сака малку поопуштен изглед.

Останати вести од Радио Милева