Радио Милева

Познатата пејачка шокираше со признанието за бившиот сопруг: „Меѓу нас немаше љубов“

Познатата пејачка шокираше со признанието за бившиот сопруг: „Меѓу нас немаше љубов“
фото: принтскрин/инстаграм

Често се пишува за љубовниот живот на Андреана Чекиќ и нејзината врска со оженет маж.

Неодамна, прв пат во медиумите Чекиќ ги прокоментира пишувањата за нејзината врска.

Како што истакна нејзиниот развод е во процес, а исто така се разведува и нејзиното момче.

Андреана овој пат во исповед откри дека меѓу неа и нејзиниот сопруг Иван никогаш немало љубов.

„Првпат кажувам дека меѓу мене и мојот сопруг немаше љубов. Сите кои ќе не видеа, можеа да забележат. Никогаш не ме прегрна како жена, едно утро додека пиевме кафе му реков дека треба да си признаеме дека не се сакаме како маж и жена“ вели Андреана.

 

View this post on Instagram

 

🌌

A post shared by Andreana Cekic (@andreanacekic) on

На прашањето дали ја изнверувал, таа одговори:

„Сега јавно ви кажувам дека ме изнверуваше, тој и понатаму е во контакт со тие личности“ вели пејачката.

Пејачката моментално ужива во љубовна врска со Марко Милошевиќ.