Радио Милева

Познатата пејачка откри зошто била во лоши односи со синот на Лепа Брена

Познатата пејачка откри зошто била во лоши односи со синот на Лепа Брена

Пејачката Сара Рељиќ откри дека добро се познава со синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ.

Сара откри дека се дружела со Виктор, но дека во еден момент се скарале и тоа била детска кавга.

„Никогаш не бев во „Гранд“, но има една симпатична приказна. Кога бевме деца се дружев со Виктор и тој ме нападна. Тој ми кажа:„ Ти се дружиш со мене поради мојата мајка“, а јас му одговорив: „Слушај, никогаш нема да влезам во „Гранд“. На крајот кога бев во „Пинкови ѕвезди“, тој ми се јави и ми честиташе на постигнатиот успех, на крајот завршивме во добро односи“ изјави Сара.

 

Останати вести од Радио Милева