Радио Милева

Познатата пејачка ги истетовира градите (фото)

Познатата пејачка ги истетовира градите (фото)
фото: рас србија

Пејачката Теодора Џехверовиќ истетовира тетоважи на невообичаено место.

Имено, таа се одлучи да го истетовира делот меѓу градите, и да ја „исшара“ едната града.

За тетоважата меѓу градите не е познато што означува, а на едната града Теодора истетовира срце.

фото: Инстаграм

Со овој нов потег таа се пофали на социјалните мрежи и го привлече вниманието, особено на посилниот пол.

фото: Инстаграм

„Совршено место за тетоважа“, „Одлично ти стои“, „Каква мачка“…се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева