Радио Милева

Познатата холидувската актерка стана мајка на 41 година

Познатата холидувската актерка стана мајка на 41 година

Холивудската актерка Џесика Частејн и нејзинот сопруг станаа родители на ќерка која на свет ја донесе сурогат мајка.

Три членото семејство е видено во Њујорк кога биле на посета на педијатар. Актерката го носела бебето во носилка за бебенца, а друштво и правела непозната жена за која се претпоставува дека е дадилка на детето.

foto: Profimedia

Ѕвездата на филмот „ Zero Dark Thirtyго крие својот приватен живот од очите на јавноста, а пред еден месец е фотографирана со количка за бебе на снимање во Бостон.

Останати вести од Радио Милева