Радио Милева
од швалерска сеанса за малку трагедија

Познат скопски менаџер и наш ракометар фатени во прељуба со две сестри!

Познат скопски менаџер и наш ракометар фатени во прељуба со две сестри!

Познат менаџер и популарен ракометар се нашле во тешка ситуација, кога девојката на менаџерот влегла во станот и ги фатила жива двајцата другари како се забавуваат во кревет со две сестри од Ниш ангажирани како танчарки кај нас – објавипоратлот Вечер.мк. Прељубената девојка во афект пробала да му ги отсече гениталиите, во што едвај успеал да ја спречи, пренесуваат медиумите.

Оваа необична ситуација која повеќе потсетува на холивудските филмови отколку на наше секојдневие се случила вчера во 17 часот на ул. Владимир Комаров, во скопската населба Аеродром.

Според зборовите на соседите кои ја чуле галамата, велат дека од станот кој се наоѓал во нивниот влез инаку бил изнајмен и од него често  се слушале караници и женски гласови. Но сепак кулминацијата била вчера, како што е објавено.

„Излегов во ходникот бидејќи слушнав галама, гужва, трескање по вратите“ – изјави за порталот 74-годишната бабичка Милица, најблиска сосетка до станот во кој се случувало дејствието.

„Во ходникот истрча едно момче,  беше потполно гол, а зад него девојка со нож во рака. Го кутна на земја и викаше дека ќе му ја исече онаа работа. Многу се потресов, ми скокна притисокот бидејќи сум срцев болесник. За среќа, притрча другото момче и уште дна девојка и успееа да и го земат ножот“ – вели баба Милица.

Инаку како што се пишува најисплашен бил ракометарот кој ги молел девојките и неговиот пријател побрзо да ја смираат ситуацијата за сето ова да не излезе во јавност.

Извор: вечер.мк

Останати вести од Радио Милева