Радио Милева
Пријателство или нешто повеќе?

Познат идентитетот на мажот со кого Беквалац се бакнуваше во јавност, а од неа е помлад 11 години (фото)

Познат идентитетот на мажот со кого Беквалац се бакнуваше во јавност, а од неа е помлад 11 години (фото)
фото:принтскрин/инстаграм/курир.рс

Пејачката Наташа Беквалац направи вистински хаос на роденденот на својата пријателка пред две вечери кога понесена од добрата атмосфера го бакна во уста еден од присутните гости.
.
Видеото брзо се прошири на Интернет, а оттогаш сите се прашуваат кој е момчето што Беквалац му подари со сочен бакнеж во јавност.

 

View this post on Instagram

 

Da mi je neko taj dan rekao, da će mi vožnja jednom od omiljenih ulica u Dubrovniku, dok pevam MESTO ZA DVOJE, biti “poslednja”, ne bih mogao ni da zamislim. ⠀ Logično tome, ova slika bi sada trebala da ima opis “POSLEDNJI KRUG U MONCI” po mom omiljenom domaćem filmu. Al’ nekako ne ide, jer tog dana, prvi put na svoju sreću, nisam pevao ODLAZIM A VOLIM TE, NE KRIVI ME. ⠀ Bilo kako bilo, poenta je da neke stvari treba da ostanu tamo u nekom mraku, gde im je i mesto. Krugova će biti još, dok je farova i benzina, da nikada više ne ostanemo zaglavljeni u tom (emotivnom) mraku, jer kad ti unutrašnjost isijava ne dozvoli da ti je iko ugasi, i da ostaneš na rezervi pa trenutno staneš, bitno ti je svetlo, da te prepoznaju u mraku.

A post shared by Ljubomir Dorontić (@cokabroz) on

Имено, станува збор за извршниот продуцент и водител Љубомир Доронтиќ (29), со кого Наташа (40) е добра пријателка долги години.

 

View this post on Instagram

 

na meni samo so

A post shared by Ljubomir Dorontić (@cokabroz) on

Како извршен продуцент, Љубомир работи на организација на многу настани, како што се претстави и концерти, и на тој начин се стекна со пријателство со многу јавни личности, вклучувајќи ја и Наташа.
Дали тука има нешто повеќе од пријателство и шоу-бизнис…? Засега само бакнежот – малку говори, но затоа времето, ќе ги даде сите одговори!

Останати вести од Радио Милева