Радио Милева

Повторно трансформација: Карлеуша без шминка и со нова фризура (фото)

Повторно трансформација: Карлеуша без шминка и со нова фризура (фото)
фото:инстаграм/јеленакарлеуша

Јелена Карлеуша минатиот месец изненади многумина со својата кратка фризура, меѓутоа како што ја дал Бог, брзо и досадуваат нештата, па сега направи нова промена.

Имено, познатата балканска ѕвезда се пофали на Инстграм со подолга фризура со шишки која ја носеше порано, а вели дека и е омилена.

фото:јелена карлеуша/инстаграм

-Без шминка и сини очи. Само јас и мојата омилена фризура, пишува Карлеуша на својот профил.

Оваа фризура ја носеше во 2012 година кога го направи хитот „Со“, а како изгледаше тогаш, потсетуваме со видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева