Радио Милева

Повторно судење меѓу Цеца и Карлеуша: Еве што се случи денес

Повторно судење меѓу Цеца и Карлеуша: Еве што се случи денес

Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ денес требаше да се сретнат на судење во Првиот основен суд во Белград по тужба на Цеца за клевета и навреда на честа и угледот.

Српски Свет пренесува дека Карлеуша се појавила, додека Цеца ја немало.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Рочиштето е откажано, а Јелена не сакала овој пат да дева изјава, што е прилично чудно кога таа е во прашње.

На себе има комбинација од модниот бренд „Фенди“.

фото:инстаграм