Радио Милева

Повторно криза во бракот на Карлеуша? Душко Тошиќ од својот „Инстаграм“ ги избриша фотографиите со пејачката

Повторно криза во бракот на Карлеуша? Душко Тошиќ од својот „Инстаграм“ ги избриша фотографиите со пејачката
фото: Инстаграм

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се во центарот на вниманието од почетокот на годината.

Имено, откако беше објавено дека наводно Јелена имала љубовна афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, српските медиуми не престануваат да пишуваат за еден од најпопуларните парови.

Имено, прво кружеа гласини дека парот се разведува и дека не се во најдобри односи, а потоа овие гласини се покажаа како неточни.

Меѓутоа, деновиве повторно српските медиумите пишуваат дека во бракот на Јелена и Душко не им оди најдобро.

Имено, Тошиќ ја отследи Јелена од својот „Инстаграм“, но ги избриша и заедничките фотографии од социјалните мрежи.

фото: Инстаграм

Поради ова, српските медиуми пишуваат дека кај парот повторно има проблеми во бракот.

фото: Инстаграм

Душко моментално се наоѓа во Кина, а Јелена е во Србија каде што ги снима „Ѕвездите на Гранд“.

Дали се е во ред во бракот со Јелена и Душко или пак се во брачна кирза, ќе покаже времето.

За потсетување, јелена досега ги демантираше написите дека имала нешто со босанскиот фудбалер.

Останати вести од Радио Милева