Радио Милева

Повторно „копа“ по минатото: Цеца објави досега невидена сминка од Анастасија (видео)

Повторно „копа“ по минатото: Цеца објави досега невидена сминка од Анастасија (видео)
фото:инстаграм/цеца ражнатовиќ

Српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ постојано се навраќа кон минатото, а спомените кои ги има во својата приватна домашна архива од фотографии и видеа, се почесто ги објавува на социјалните мрежи.

Пејачката за српските медиуми не ретко знае да потенцира дека нејзиното семејство секогаш е на прво место, а сега објави снимка од Анастасија каде има 11 години.

Тогаш Анастасија имаше јавен настап и пееше пред публика, додека мама Цеца гордо ја гледаше.

Очигледно е дека Анастасија од мали нозе го покажа својот талент за пеење наследен од мајка си, а снимката наиде на доста позитивни реакции и коментари.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Lepota moja sa 11 godina…. @raznatovicanastasija ?❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Останати вести од Радио Милева