Радио Милева

Повторно е слободна и сама: Сања Барби раскина со момчето?

Повторно е слободна и сама: Сања Барби раскина со момчето?

Атрактивната фолкерка Сања Цинцева Барби раскинала со момчето, односно фудбалерот Мартин Блажевски.

Како што пренесува „Ексклузив“, во познат кафе бар започнала жестока кавга меѓу Сања и момчето, а пејачката му удрила  и шлаканица.

 

View this post on Instagram

 

@tabanovphotography #photoshoot 📸

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on

Според присутните фолкерката се обидела да му каже на фудбалерот дека става крај на врската, по што следувало кавга меѓу парот.

 

View this post on Instagram

 

@tabanovphotography ❤️📷⭐️💫❤️📸💫❤️

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on

Освен кавга дошло и до физичко пресметување меѓу парот, односно неколку шлаканици и тегнење за коса, пренесува естрадниот магазин.

 

View this post on Instagram

 

😋😎🖤

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevaa) on

На прашањето зошто фудбалерот добил шлаканица, Сања Барбика одговори: „Си го заслужи шамарот“.

Дали фолкерката навистина е сама и слободна, не знаеме.