Радио Милева

Повеќе од 250 000 прегледи за краток период: Снимка од Карлеуша стара 25 години ги запали социјалните мрежи (видео)

Повеќе од 250 000 прегледи за краток период: Снимка од Карлеуша стара 25 години ги запали социјалните мрежи (видео)
фото: инстаграм/јеленакарлеуша

Јелена Карлеуша вообичаено на Инстаграм ги чести своите фанови со провокативни фотографии, но овој пат се одлучи за нешто поразлично.

Така често знае да сподели разголени фотки на кој е гола отколку е облечена, а сега на изненадување на сите сподели објава на која  е потполно природна.

Имено, таа се потсети на почетоците на својата кариера кога имаше само 17 години, а според коментарите на нејзините следбеници, пејачката не се многу променила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Навистина е убава, убава е и сега, реално не се променила многу. Сега во согласнот со нејзините години има поразличен изглед“, напиша еден фан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Што мислите вие, колку се промени Јеца?

Останати вести од Радио Милева