Радио Милева

Пот ќе ве облие кога ќе ја видите Александра Накова во проѕирно и мокро бикини (фото)

Пот ќе ве облие кога ќе ја видите Александра Накова во проѕирно и мокро бикини (фото)
фото:инсатграм/принтскрин/александра накова

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, бујните гради, задникот, долгите и витки нозе. Сега, кога фатија пеколните жештини, од Накова се очекува што повеќе гола кожа.

Засега се уште не била на море, но е редовна на базените каде со сиот свој раскош и сексапил изнудува погледи.

фото:инсатграм/принтскрин/александра накова

Но, и за тоа има причина. Периодов Накова беше зафатена со снимањето на новиот спот за групата „Балканд бенд“ каде ќе ја има главната улога за приказната од видеото за новата песна, а деновиве го објавија и тизерот од спот кој ќе излезе наскоро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BALKAN BAND / БАЛКАН БЕНД (@balkan_band) on


Но, она што најмногу привлече внимание, особено кај посилниот пол, е најновата фотографија од Накова, повторно покрај базен, но во ултра минијатурно и проѕирно мокро бикини во розова нијанса.

фото:инсатграм/принтскрин/александранакова

Таа се разладува, ама припадниците на посилниот пол кои се нејзини следбеници на Инсатграм, сигурно ги обли пот од глетката за која не е потребен дополнителен опис.

Останати вести од Радио Милева