Радио Милева

Постојано надвр од контрола: Ана Николиќ и кога ги прекрстува нозете и изгледат како две стапчиња (фото)

Постојано надвр од контрола: Ана Николиќ и кога ги прекрстува нозете и изгледат како две стапчиња (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм

Српската пејачка Ана Николиќ никако да ги најде границите кога се нејзините килограми и физичкиот изглед во прашање.

Таа денес на својот Инстаграм профил објави фотографии каде носи минијатурен фустан со кој едвај успеа да ја покрие интимата,но затоа Ана ги прекрсти нозете додека седеше и тие дојдоа до израз.

фото:ана николиќ/инстаграм

За потсетување, пејачката успеа да ослаби во рекордно време поради кариерата, а во медиумите се шпекулира дека наводно изгубила до 70 килограми.

фото:ана николиќ/инстаграм

Сега таа ја користи ситуацијата секогаш кога ќе може да го стави своето тело во преден план.

Останати вести од Радио Милева