Радио Милева
наследничка...

Постарата ќерка на Јелена Карлеуша тргна по нејзините стапки: Атина е иста мајка и… на Инстаграм! (ВИДЕО)

Постарата ќерка на Јелена Карлеуша тргна по нејзините стапки: Атина е иста мајка и… на Инстаграм! (ВИДЕО)

Постарата ќерка на Јелена Карлеуша, Атина Тошиќ, им се приклучи на социјалните мрежи и сега таа ги користи редовно. Како и да е, Јелена истакна дека сето тоа го држи под строга контрола и постојано проверува што прави нејзината душичка.

Атина ја следат околу 70.000 луѓе на Инстаграм, а нејзините фотографии имаат голем број лајкови. Сепак, она што привлече најголемо внимание беше видеото на Тошиќ на кое Атина  ја имитира нејзината мајка. Ќерката Карлеуша на  многу луѓе да се смеат, а како тоа изгледа, кликнете и погледнете ТУКА.

Атина се занимава со манекенство и гимнастика и многу личи на Јелена од нејзините помлади денови. Би се рекло дека таа го наследила својот талент за на сцена од мама.

Постојано снима видеа и пее на TikTok, а останува да се види дали планира да ја следи мајка си и да тргне по нејзините естрадни стапки?!

Останати вести од Радио Милева