Радио Милева

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)
фото:сека алексиќ/инсатграм

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил споделила селфи со фановите и веднаш се забележала нејзината голема промена на лицето.

 

View this post on Instagram

 

Hvala za paznju, trud, profesionalnost i ljubav koju pruzate pacijentima. @mrsmiledental #noprepviniribynemanjamihaljcic 📸

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on


Имено пејачката поседува нова холивудска насмевка и нови заби кои се блескаво бели, а постапката траеше извесен период, па Сека почесто беше на стоматолог.

 

View this post on Instagram

 

Smej se smej, uvek se smej! 🙌🏼🙌🏼🙌🏼 @mrsmiledental

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

И додека Сека позираше со широка насмевка на себе фановите започнаа и да прават пресметки колку ли само чини оваа насмевка бидејќи општо познато е дека не секој може да си го дозволи ова, погледнете.

Останати вести од Радио Милева