Радио Милева

Порнофилмот на Уна Грујиќ осамна на Интернет: Танчарката орално го задоволува чуварот на рептили во белградската ЗОО (ФОТО18+)

Порнофилмот на Уна Грујиќ осамна на Интернет: Танчарката орално го задоволува чуварот на рептили во белградската ЗОО  (ФОТО18+)

Уна Грујиќ, танчарка и поранешнa учесничка во реалното шоу “Малдиви”, снимила приватно порно филмче со  Александар Ракочевиќ (36), кој е чувар на рептилите во зоолошката градина во Белград, а воедно и нејзино момче.

Уна ја направила оваа снимка уште отпорано, но како што вели, само за своја душа, не очекувајќи дека порнографскиот материјал ќе осамне на порнографска интернет страница. На него танчерката орално го задоволува партнерот кому му се гледаат рацете и тетоважите на нив, како и  пределот на долниот дел од стомакот.

На крајот на видео, Александар и ејакулира во уста на Уна, а потоа  задоволно се насмевнува – вели непознат извор чија изјава ја пренесува српскиот портал Блиц.

Уна потврдила дека без дозвола видеото  завршило на порнографската страница.

„Беше украден мојот мобилен и некој тоа го искористил. Јас никогаш намерно не би го поставил порнофилмот“ – љубезно објаснила Грујиќ за Блиц, по што се јавил инејзиниот сопруг, кој на редакцијата и се заканил да не ја објавуваат снимката.

„Имаме семејство и не сакаме тоа да оди во јавноста. Кажи му на уредникот да не се зае*ава“ – порачал Ракочевиќ, а по нивното прашање, дали тоа можеби се заканува, тој возвратил: „Пу*ете к*р“ – и ја треснал слушалката.