Радио Милева

Поранешната српска снаа Адриана Лима им ги наполни очите на мажите со кадар од вистинскиот агол (фото)

Поранешната српска снаа Адриана Лима им ги наполни очите на мажите со кадар од вистинскиот агол (фото)
фото:адриана лима/инстаграм/пума

Манекенката и пензиониран модел на „Викторија сикрет“, покажа малку, но доволно за да ја разбуди фантазијата на нејзините следбеници!

Адријана Лима ги воодушеви своите следбеници со нова фотографија на Инстаграм.

Манекенката и поранешна српска снаа, односно екс сопруга на кошаркарот Марко Јариќ, споделији селфи што го направи, како што пишуваат нејзините следбеници „од прав агол“.

 

View this post on Instagram

 

This beautiful new #LVVolt necklace has me turned upside down… Thank You @louisvuitton for my beautiful gift ⚡️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Сите погледнаа во нејзиното деколте, што беше дополнително потенцирано од белиот топ во облик на срце. Лима како и секогаш со многу и малку гола кожа е магнет за погледи.

Останати вести од Радио Милева