Радио Милева

Популарниот турски актер ја објави првата заедничка фотографија со синот (фото)

Популарниот турски актер ја објави првата заедничка фотографија со синот (фото)
фото:инсатграм/бурак озчивит

Неодамна Бурак Озчивит, еден од најпопуларните турски актери, стана татко, а сега за првпат покажа како ужива со својот син Каран.

Сопругот на убавата Фахрие Евџан одлично се снаоѓа во улогата на татко, а најновата фотографија ги воодушеви фановите на двојката.

Имено, на неа се гледа само раката на славниот Бали Бег, но и рачето на неговиот син во идентична положба. Во описот кратко напиша само „син“.

Малиот Каран исто така има свој профил на Инсатграм, а неговите родители се уште не објавиле ниедна фотографија иако се крена галама околу тоа што уште на тогаш нероденото бебе му отвотија профил на социјалната мрежа.

фото:инстаграм/буракозчивит

Останати вести од Радио Милева