Радио Милева
На гости кај Сале

Поповиќ ја повози Карлеуша со новата јахта, а ѕирнете и дел од неговата луксузна вила во Опатија (фото)

Поповиќ ја повози Карлеуша со новата јахта, а ѕирнете и дел од неговата луксузна вила во Опатија (фото)
фото:инстаграм/јелена карлеуша

Јелена Карлеуша деновиве со ќерките Атина и Ника, како и со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, ужива во посетата на Истра кај Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ.

После Малдивите, Турција и Црна Гора, Јелена и нејзиното семејство решиле да поминат извесно време на хрватското крајбрежје, поточно во Опатија, каде директорот на „Гранд продукција“ има вила што ја купил минатата година и каде тој и неговата сопруга уживаат на лето.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

На социјалните медиуми, Јелена објави неколку видеа од јахтата на Поповиќ, на која уживаат во благодетите на морето.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Покрај тоа, една од снимките покажува како изгледа дел луксузната вила на Поповиќ во Опатија на морскиот брег.

фото:инстаграм/јелена карлеуша

фото:инстаграм/јелена карлеуша

Останати вести од Радио Милева