Радио Милева

Понзатата пејачка за првпат е бремена на 44 години, но се уште е „сингл“ (фото)

Понзатата пејачка за првпат е бремена на 44 години, но се уште е „сингл“ (фото)
фото:инсатграм

44 годишната пејачка Натали Имбруглија е бремена и го очекува своето прво дете. Како што открива, таа забременила по пат на вештачко оплодување, а еден анонимен маж бил донорот.

Освен што откри дека е бремена, Натали наведе и дека освен бебето, пристигнува и нов албум.

-Како што можете да видите на основата фотографија, имам уште една објава и не, не проголтав лубеница. Ќе го добијам моето прво дете на есен. За вас кои ме познавате, ова беше нешто кое долго го посакував и благословена сум што е можно со донор на сперма. Нема ништо повеќе да зборувам јацно за тоа засега. Возбудена сум поради следната авантура… нопвиот албум доаѓа и ќе станам мајка – напиша Натали на својот профил.

Потсетуваме, пејачката ја паметиме по легендарниот хит „Торн“, кој се појави во 90-тите години на минатиот век.

Останати вести од Радио Милева