Радио Милева

Помладите колешки може само да и позавидат: Неда Украден со соблече во бикини во седмата деценија од животот

Помладите колешки може само да и позавидат: Неда Украден со соблече во бикини во седмата деценија од животот
фото: никола томиќ

Летото само што не започнало, а јавните личности веќе познаа да се разголуваат и соблекуваат во бикини.

За Неда Украден годините се само бројка, а пејачката колку е постара толку е позгодна.

Неда ги израдува фановите на социјалните мрежи со една фотографија во бикини.

Пејачката во пресрет на летото се разголи и ја покажа својата фигура, а нејзините следбеници и упатија комплименти на сметка на изгледот.

„Дојде време да се проба морето“, напиша Украден во објавата.


За твоите години секогаш си убава и згодна“, „Згодна и привлечна“, Каква убавина, блескате како да имате 40 години“  се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева