Радио Милева

Помалиот син на Лепа Брена и неговата девојка разменуваат нежности покрај базенот (видео)

Помалиот син на Лепа Брена и неговата девојка разменуваат нежности покрај базенот (видео)
фото: ата имагес

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ ужива во љубовната врска со неговата избраница Сандра Миљаковиќ.

Младиот пар не пропушта ниту еден момент  за да ужива заедно во убавото и топло време.

Овој пат „заљубените гулапчиња“ уживаа крај базенот, а не пропуштија да разменат и нежности. Видеото погледнете го тука.

Инаку, Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ моментално се наоѓаат во Монте Карло, а како што пренесуваат српксите медиуми, тие се таму бидејќи сакат да купат нова јахта.

Останати вести од Радио Милева