Радио Милева

Погодок или промашување: Водителката на „Брза кујна“со моден изглед кој ќе ви постави прашалници (фото)

Погодок или промашување: Водителката на „Брза кујна“со моден изглед кој ќе ви постави прашалници (фото)

Од неделава со почетокот на есента почна да се емитува четвртата сезона на кулинарското шоу „Брза кујна“, а на позиција пред камери во кујната се вратија шефовите Никола и Марк, а како домаќинка водителката Александра Илиевска.

Со малку видоизменет визуелнен изглед во поглед на фризурата, Александра им се врати на снимањата и кулинарските искуства со асистентите и шефовите.

Таа на Инстаграм веќе е активна со објавување нови фотографии од „Брза кујна“, а на последната која ја објави носи фустан на закопчување со цветен принт кој на прв поглед изгледа дека е доста поголем број.

Дали овој нејзин изглед е погодок или промашување, пресудете сами.