Радио Милева

Погледот ќе ви остане таму: Лила го покажа најромантичниот дел од својот дом! (фото)

Погледот ќе ви остане таму: Лила го покажа најромантичниот дел од својот дом! (фото)

Водителката на „Се или нешто“, Лила Филиповска имаме прилика да ја гледаме секој работен ден на Сител телевизија.

Нејзиниот квиз неколку годни по ред е еден од најгледаните, а публиката која седнува пред ТВ екраните е се побројна.

Лила често е активна на социјалните мрежи и споделува фотографии од самата себе,  својот син, од своите пријатели или додека е на некоја забава, снимање.

Некогаш знае да објави фотографија и од својот раскошен и убаво уреден дом, додека го пие утринското кафе или додека гледа телевизија.

И сега Лила објави фотографија од нејзиниот дневна соба и го покажа најромантичниот дел од својот дом.

Свеќи, неколку декоративни предмети, фотографии го красат амбиентот каде Лила се одмара.

 

фото:инстаграм