Радио Милева
очи в очи со бившиот

Погледнете како реагираше Александра Пријовиќ кога прв пат по веридбата го сретна бившото момче Љуба Перучица во Гранд! (ФОТО)

Погледнете како реагираше Александра Пријовиќ кога прв пат по веридбата го сретна бившото момче Љуба Перучица во Гранд! (ФОТО)

Идната снаа на Брена, Александра Пријовиќ и нејзиното бившо момче Љуба Перучица се сретнаа зад сцената за време на снимањето на “Гранд Специјал”!

По снимањето, пејачката се врати во бекстејџот, каде што беше и нејзиниот поранешно момче Љуба Перучица, кој  го чекаше својот ред за снимање. Уште додека им позираше на фоторепортерите таа со крајот на окото го забележа, но реши да искулира… Сепак, кога тргна да се симнува од мини сцената на лицето осетно и се забележа изненадувањето…

Сепак, Пријовиќ ги поздрави сите нејзини колеги, и кога дојде до масата каде што седеше Перучица, таа му пријде, се гушнаа  и се поздрави со него.

Ве потсетиме дека Александра и Љуба беа некое време заедно, и по раскинувањето на врската, Александра го запозна  Филип Живојновиќ, синот на Боба од првиот брак пред Брена, со кого пред неколку недели и се верија, додека Љуба е во среќна врска со убавата водителка  Катарина Корса.