Радио Милева

Погледнете како изгледа апартманот во кој ќе се породи Богдана Ражнатовиќ

Погледнете како изгледа апартманот во кој ќе се породи Богдана Ражнатовиќ
фото: Инстаграма

Младиот боксер и синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнаовиќ и неговата сопруга Богдана наскоро ќе станат родители на нивното прво дете, син за кој го одбраа името Жељко.

Како што пренесуваат српските медиуми, Богдана ќе се породи во „Народни фронт“, а идната мајка ќе биде сместена во апартманот во кој била сместена и Цеца кога се породувала со Вељко и Анастасија.

Наводно Цеца го реновирала апартманот.

На Богдана термин за породување и е 10 јуни, а еве како изгледа апартманот во „Народни фронт“.

фото: принтскрин/јутуб/ало.рс

фото: принтскрин/јутуб/ало.рс

фото: принтскрин/јутуб/ало.рс

Останати вести од Радио Милева