Радио Милева

Погледнете како денес изгледа ќерката на Рос и Рејчел од „Пријатели“

Погледнете како денес изгледа ќерката на Рос и Рејчел од „Пријатели“

Ема, ќерката на Рос и Рејчел е најмладиот лик во серијата, следната година ќе наполни 18 години.

Еден фан на серијата предизвика многу  коментари на социјалната мрежа „Твитер“.

„Бебето Ема е родена пред 17 години. Тоа е апсурдно.Па, јас сега се обидувам да утврдам колку години сум опседнат со „Пријатели“, напиша обожавателот.

Последната епизода од популарната серија беше емитувана во 2004 година, а кога ќе ги погледнете Ноел и Кали ќе се уверите дека времето лета неверојатно брзо.

Ема во серијата ја глумеа еднојајчени близнаци за кои многумина тврдат дека потсетуваат на телевизиската мајка Џенифер Анистон.