Радио Милева
нека снежи...

Погледнете го најубавото македонско га*е, голо на снегот: Кики е најжешка скопјанка среде зима! (ФОТО)

Погледнете го најубавото македонско га*е, голо на снегот: Кики е најжешка скопјанка среде зима! (ФОТО)

Таа не е естрадна ѕвезда, ама затоа е ѕвезда на Инстаграм. Впрочем, естрадните ѕвезди можат „вода да и носат“ кога е обликот на телото во прашање. Особено одзади, зашто Кристина Кики Кочова дефинитивно го има најсовршеното га*е од сите повеќе или помалку познати Македонки.

Иако не се занимава со јавна професија, со фитнес почнала да се занимава пред цела деценија и повеќе… И за кратко време телото го довела во топ форма, а со специјалните вежби за нозе и задник: Преса, клекни-стани (чучњеви) и „мртво дигање“  и задницата ја довела до совршенство.

Затоа и нертко нејзиниот совршено извајан задник е во прв план на фотографиите кои Кики постојано ги споделува на социјалните мрежи, особено на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Kochova (@kikikochova) on

Така, нејзината телесна убавина сме имале можност бзброј пати да ја видиме летно време, во нејзините ултраминималистички костими за капење, каде доминира извајаната задница на скопската фитнес убавица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Kochova (@kikikochova) on

Во „мини танга“ како да е сосема гола, зашто во големите бујни облини, дури и тангата се губи!

Но, овој пат Кики решила да отиде чекор понатаму… Имено, газлестата убавица не можеше да го дочека летото, па реши за прв пат да се соблече на снегот. Се разбира фотографијата одново рај за машките очи! Поза од која ќе занемете, а погледот ќе ви смрзне.

Свртена со грб и со голо га*е кон објективот, Кики загледана во белината на брегот ја комплетира зимската идила, како нажешка скопјанка на снегот.

„Момент на тишина за нејзината прва разголена фотографија во зима“! Поглед од тераса, од кој кожата се ежи… Епа, нека снежи!

Останати вести од Радио Милева