Радио Милева

Погледнете го летниот рај на Драгана Мирковиќ на француската ривиера(фото)

Погледнете го летниот рај на Драгана Мирковиќ на француската ривиера(фото)
фото:драгана мирковиќ/принтскрин/инстаграм

Пејачката Драгана Мирковиќ овие летни денови ги искористи за да патува до француската ривиера со семејството, поточно со сопругот Тони.

Судејќи според нејзините објави, сезоната тече нормално таму и нема страв од коронавирусот. Имено, Драгана објави неколку фотографии и видеа на Инстаграм.

фото:драгана мирковиќ/принтскрин/инстаграм

Прво кога пристигна на плажа, потоа од ресторанот, каде јадеше јастог. После тоа, таа пливаше, а на крајот се заблагодари на својот сопруг во овој рај.

фото:драгана мирковиќ/принтскрин/инстаграм

– Мојата доживотна љубов, моја пријател, моја поддршка – напиша таа како коментар веднаш до нивната заедничка фотографија.

Останати вести од Радио Милева