Радио Милева

Погледнате како изгледаше турската убавица како малечко девојче (фото)

Погледнате како изгледаше турската убавица како малечко девојче (фото)
insatgram

Турската актерка и пејачка Бергузар Корел својот талент го наследила од своите родители кои и двајцата се актери. Омажена е за актерот Халит Ергенч, а нема да биде чудно и ако нивниот 9 годишен син продолжи по семејнуте стапки.

Кога станува збор за приватноста, Бергузар или попозната како Шехерезад, е редовен корисник на социјалните мрежи каде најмногу објавува фотографии од професионалните ангажнани и снимањата сетови од сериите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorels) on


Ретко има спонтани фотографии со сопругот и синчето и скржаво ја чува својата семејна интима од очите на јавноста.

Но, некогаш знае да пупти срце и да објави нешто кое ја интригира љубопитноста на обожавателите.

Па така, неодамна објави фотографија преку која покажа како изгледала како малечко девојче.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorels) on

Од приложеното може да се видеи дека убавината и виткото тело ги имала од малечка.