Радио Милева

Погледнете во каков рај ужива Јелена Карелуша (фото)

Погледнете во каков рај ужива Јелена Карелуша (фото)

Јелена Карлеуша навистина знае како да ужива и да го поминува времето со семејството.

Јеца на Инстаграм сподели фотографии од Малдивите. Таму ужива со својот сопруг Душко и ќерките Тина и Ника.

Се гледа дека го поминува квалитетно времето и дека уживаат во убавините на оваа дестинација. Таа го искористи времето и да направи пауза од сите снимања и настапи, па слободното време да го помине со семјеството.

 

View this post on Instagram

 

😍

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on