Радио Милева

Поглед кој освојува: Ана Николиќ за првпат ја покажа ќерката (фото)

Поглед кој освојува: Ана Николиќ за првпат ја покажа ќерката (фото)
фото:инстаграм

Познатата српска пејачка Ана Николиќ неодамна откри дека разводот од Стефан Ѓуриќ – Раста, со кој ја има ќерката Тара, го поднела тешко.

Ана е од оние јавни личности кои не сакаат да ги експонираат своите деца во јавност, а уште откако се роди Тара, мама Ана го крие нејзиното лице.

За промена, пејачката обвој пат објави фотографии од лицето на ќеркичката, а особено онаа на која се гледа нејзиното око, е јасно дека Тара ја наследила убавината од мама.

фото:инстаграм

-Око мајконо, порача Ана, а коментарите и комплиментите не престануваат.

Но, за фотографијата каде Ана ја бакнува Тара во уста, исто како и Дејвид Бекам својата ќерка, многумина ја осудија.

фото:инсатграм

Пејачката веднаш се огласи за да им ја затвори устата со зборовите дека со своето дете кое го носеле 9 месеци, може и ќе прави што сака.

-Гледам тука некои примитивни коменатри „не го бакнувај детето во уста“, детето кое го носев 9 месеци во стомакот, го доев…мое дете! Сешто!

 

Останати вести од Радио Милева