Радио Милева

Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија од плажа, па предизвика лавина од коментари

Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија од плажа, па предизвика лавина од коментари
фото: зоран илиќ/рассрбија

Оваа сезона победата на регионаното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ ја однесе Џејла Рамовиќ која беше под менторство на Марија Шерофовиќ.

Имено, Џејла никогаш не се облекува провокативно, туку се облекува прилагодено на своите години.

Таа по победата во музичкото шоу имаше неколку настапи во регионот, а сега го искористи слободно време за да ужива и да ги полни батериите.

Џејла на „Инстаграм“ објави фотографија на која е облечена во едноставен бел фустан, па предизвика лавина од коментари.

фото: Принтскрин/инстаграм

„Најубава си“, „Наша принцеза“, „Наша Џенифер Лопез“ се само некои од коментарите под објавата.

 

 

Останати вести од Радио Милева