Радио Милева

По веста дека Ана Севиќ е бремена, се огласи нејзиниот екс-сопруг Дарко Лазиќ

По веста дека Ана Севиќ е бремена, се огласи нејзиниот екс-сопруг Дарко Лазиќ
фото:ана севиќ/инсатграм

По веста дека пејачката Ана Севиќ наводно е бремена, нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ се огласи и мораше да и порача дека се радува за нејзината бременост.

„Им посакувам се најдобро, и неа и бебето!“ Да биде здрав аи сè да биде како што треба! “, рече Лазиќ.

На прашањето дали веќе се слушнал со неговата поранешна сопруга, пејачот одговорил дека не стигнал затоа што штотуку дознал за добрата вест.

„Сè уште не сум слушнал од неа и само што дознав, но ќе разговараме, па ќе и честитам“, откри Дарко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial) on

Ана наводно е во третиот месец од бременоста, а пејачката и бизнисменот ги споделиле среќните вести само со најблиските членови на семејството.

Останати вести од Радио Милева