Радио Милева

По скандалот со Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш се разведува од сопругата?

По скандалот со Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш се разведува од сопругата?
фото: принтскрин/инстаграм

Босанскиот фудбалер, Огњен Врањеш беше во центарот на скандалите поради експлицитните фотографии со Јелена Карлеуша.

Имено, во јавноста се појавија експлицитни фотографии кои наводно пејачката ги испраќала на босанскиот фудбалер.

Имено, исто така се појавија и пораки кои наводно ги разминувале меѓу себе.

Како што пренесуваат српските медиуми, Огњен Врањеш одлучил да се разведе од сопругата.

„Огњен и Даниела одлучија да стават крај на нивниот брка. По скандалот со Јелена Карлеуша одлучија да се разделат, а Врањеш веќе се консултира со адвокатите и поднесе барање“  вели извор упатен во целата ситуација.

Имено, на левата страна на градниот кош, фудбалерот го имаше истетовирано името на сопругата.

 

View this post on Instagram

 

beautiful tattoo that our warrior did For his wife Danijela

A post shared by ognjen i Danijela vranješ (@ognjenidan) on

Меѓутоа, дека љубовта не им цвета докажува и тоа што тој наводно ја прикрил тетоважата.

 

View this post on Instagram

 

Είναι άρρωστος καί πιά αργά💣💣

A post shared by ORIGINAL 21 (@original21__antinazi) on