Радио Милева

По разводот, Бред Пит првпат фотографиран пред домот на Анџелина Џоли (фото)

По разводот, Бред Пит првпат фотографиран пред домот на Анџелина Џоли (фото)
foto: coleman rayner

Aктерот Бред Пит е фотографиран додека излегувал од вилата на неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли.

Ова е првпат како актерот е фотографиран пред куќата на Џоли откако се разделија пред 4 години.

56 – годишниот Бред излегол од вилата која вреди 24 милиони долари.

foto: jeff rayner/ coloman rayner

Пит бил уловен додека на мотор излегувал од дворот на вилата, а бил облечен во фармерки, блуза и патики. Oстанатите фотографии погледнете ги тука.

foto: Coleman Rayner

Потсетуваме, неодамна се шпекулираше дека актерот е во врска со неговата колешка Алија Шокат, но таа ги демантираше овие пишувања.