Радио Милева

По примерот на свекрвата: Пријовиќ се спакува и замина од Србија (фото)

По примерот на свекрвата: Пријовиќ се спакува и замина од Србија (фото)
фото:александра пријовиќ/инстаграм/принтскрин

Популарната пејачка Александра Пријовиќ – Живојиновиќ реши да отпатува од Србија, па се пофали на своите следбеници на Инстаграм за прекрасната дестинација каде се наоѓа.

Александра пристигна во Монте Карло, па веднаш се јави од тоа монденско место.

Таа на Инстаграм објави фотографија на која позира во долг шарен фустан, а зад неа има прекрасен поглед.

 

View this post on Instagram

 

🇲🇨

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Нејзините следници и поласкаа дека е убава, и дека поради нејзиниот изглед и пејзажот што ја опкружува, не знаар каде да гледаат.

Патем, Лепа Бреа и Боба уживаат во Монте Карло, како и Виктор Живојиновиќ со својата девојката.